Çekilişe Katılmak, Ödül Kazanmak ve Kampanyalardan Anında Haberdar olmak için @lunabet ve @lunabit Telegram Kanalımızı Takip etmeyi Unutmayın!

KURALLAR

-Her hafta 1 kişiye Ps5 Oyun Konsolu + Oyun, 20 Kişiye 100 TL Nakit Para Ödülü!

-Hafta içinde (Pazartesi-Cuma arası) Lunabet ya da LunaBit hesabınıza, herhangi ödeme yöntemi ile en az 100 TL yatırmış olmanız ve @Lunabet ile @LunaBit telegram kanallarını takip ediyor olmanız, katılma hakkı için yeterlidir.

-Bir siteye yatırımda 1 Bilet Hakkı vardır. Şansınızı artırmak için 2 siteye de yatırım yaparak, 2 bilet kazanabilirsiniz.

-10 Hafta boyunca her Pazar, Canlı Yayın ile çekiliş yapılacaktır.
Bu çekilişleri Lunabet TV ve LunaBit TV platformlarımızdan canlı olarak takip edebilirsiniz.

-Çekilişten hemen sonra, telegram hesaplarımızdan, ödüller ve kazananların duyurusu yapılacaktır.

-Ps5 Konsol kazanan üyelerimiz, istedikleri takdirde ödül yerine para iadesini alabilirler. (ABD Satış Fiyatı baz alınacaktır). Lunabet üyeleri Papara, LunaBit üyeleri de Bitcoin olarak iade ücretini talep etmelidir.

-5 Ekim Pazartesi kampanya başlangıç tarihidir.

-Eylül Ayı içinde toplamda en az 500 TL yatırımı olan üyelerimiz için Çekilişlerde kullanılmak üzere extra bir bilet verilecektir.

-Her üyemiz yatırımına istinaden 1 defa çekilise katılım hakkı kazanacaktır.

-29 Eylül tarihinde sitemize Çekiliş Katılım Formu eklenecektir. Çekilişe hak kazanan üyelerimiz, bu formu her Cuma günü saat 20.00’ye kadar eksiksiz doldurmak zorundalardir. Aksi halde çekilişe katılım haklarını kaybedeceklerdir.

-Ps5 teslimatları, tüm dünya ile aynı anda başladığında, kazanan şanslı üyelerimize de sırasıyla ödülleri teslim edilecektir.